• 26213953 , 26219273 ,021-26218576
  • دفتر بازرگانی(فکس) : 26219258 -021
  • ساعت کاری : همه روزه از 7:30 تا 17
  • gsbalouch@yahoo.com

حریم خصوصی

حریم خصوصی

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران

فروشگاه اینترنتی پرند بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت احترام قائل بوده و تاکید بسیار دارد. با توجه به ارسال سفارشات ، اطلاعاتی شامل آدرس و ایمیل و شماره تماس جهت برقراری ارتباط با شما عزیزان اخذ میگردد که این اطلاعات امانت نزد این سایت باقی مانده و ما خودمان را در قبال حفظ و نگهداری آن مسئول میدانیم . کلیه فعالیتهای فروشگاه اینترنتی پرند مطابق با قوانین و مقررات تجارت الکترونیک صورت میگرید که بدین منظور در فاکتورهای صادره جهت محاسبه ارزش افزوده علاوه بر اطلاعات ذکر شده برای اشخاص حقیقی کد ملی و سازمانها و شرکتها شناسه ملی و کد اقتصادی مورد نیاز میباشد .

اطلاعات جمع‌آوری شده و نحوه استفاده از آن‌ها

شما با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی پرند مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی٬ ایمیل و تلفن تماس را در اختیار پرند قرار می‌دهید. در ادامه فعالیت در فروشگاه اینترنتی پرند و تقاضا برای ثبت سفارش٬ شما نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود و تلفن‌های تماس خواهید داشت.

شما پس از ورود به فروشگاه اینترنتی پرند٬ به عنوان کاربر پرند شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش‌ها٬ پرداخت‌ها و اطلاعات فردی شما در اختیار پرند خواهد بود. لازم به ذکر است که علاوه بر اطلاعات اعلامی ، IP شما و کوکی ها و صفحات مشاهده شده توسط شما را نیز نگهداری خواهد کرد .
 از اطلاعات دریافتی در موارد تبلیغاتی و یا ارائه محتویات متناسب با شما استفاده خواهد شد و در اختیار سازمان‌ها و افراد غیر از فروشگاه اینترنتی پرند قرار نخواهد گرفت.


حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. پرند هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های پرند ندارید٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس در بخش ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید.