• 26213953 , 26219273 ,021-26218576
  • دفتر بازرگانی(فکس) : 26219258 -021
  • ساعت کاری : همه روزه از 7:30 تا 14:30
  • gsbalouch@yahoo.com

اخبار و رویدادها

news photo

دیدار مدیران بنیاد هاسب با معاونت محترم نوسازی و بهره برداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت گسترش صنایع بلوچ در این نشست مشترک که پیش از ظهر امروز دوشنبه ۱۸ مردادماه ۱۴۰۰ در دفتر جناب دکتر نوری امیری معاونت محترم نوسازی و بهره برداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار گردید در خصوص مواردی همچون ، تسریع در عملیات اجرایی پروژه بافندگی و تکمیل ظرفیت خط چاپ ، موضوع کشت پنبه در منطقه ، ایجاد کارخانه پنبه پاک کنی و تکمیل زنجیره تولید با راه اندازی واحد دوزندگی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

در این نشست که با حضور مهندس اعلائی مدیرعامل شرکت گسترش صنایع بلوچ ، دکتر واعظ مهدوی مدیرعامل بنیاد هاسب و مهندس مقیمی ریاست هیأت امناء آن بنیاد در دفتر جناب دکتر نوری امیری معاونت محترم نوسازی و بهره برداری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار گردید.

دکتر امیری معاونت محترم نوسازی و بهره برداری سازمان علاوه بر تشریح موارد علی الخصوص تأمین منابع ریالی و ارزی جهت تداوم پروژه بافندگی و تکمیل ظرفیت خط چاپ نسبت به حمایت کامل سازمان جهت تسریع در روند برنامه های ابلاغی قول مساعد دادند.

در ادامه مهندس اعلائی ضمن تشریح روند شکل گیری پروژه بافندگی به پیگیری های صورت گرفته در عرصه کشت پنبه و سایر موارد شرکت اشاره داشتند. 

در پایان این نشست نیز مدیران هاسب قول مساعد بابت تشویق کشاورزان منطقه برای در اختیار قرار دادن زمین های مورد نیاز و مکفی برای کشت پنبه را دادند و مقرر شد کلیه موارد مطروحه با جدیت پیگیری گردد.

برچسب:
تاریخ نشر خبر: ۱۹ امرداد، ۱۴۰۰